Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 3507 komentarzy

Z Polski

AnnaZofia - Zwykła Polka, architekt,

Moje komentarze

 • @Nathanel 23:26:07
  Oooo, ciekawe! Znowu ktoś z zewnątrz próbuje pouczać Polaków...
  BEZNADZIEJNY film!
 • @frasobliwy 08:11:48
  Ciekawe! Warte zapamiętania!
  BEZNADZIEJNY film!
 • Dodatek:
  Widzę, że rozgorzała dyskusja... Dodam kilka "kamyczków do tego ogródka", tak z rekawa:
  „KTOŚ WYŁĄCZYŁ WYSOKOŚCIOMIERZ…” – padają takie słowa z ust „eksperta” badającego… Nie pasują wyniki odczytów – to sobie przyjmiemy, że „ktoś coś przy tym majstrował” i…poleci….! Oczywiście nie szuka się tego kogoś, bo…”wsie pagibli” – i tak nie do sprawdzenia!
  PILOT WYŁĄCZA GŁOŚNY ALARM, BO… TO PRZYZWYCZAJENIE… - czy muszę rozwijać temat?
  POZWOLENIE NA ZEJŚCIE na wysokość 100 m - PILOT JAKA, który wcześniej lądował i słyszał to, co dochodziło z rozmów „wieży” z Pilotami TU154M, wyraźnie stwierdził, że „WIEŻA” MÓWIŁA O 50 metrach! 50 METRÓW!!! Ów Pilot nie żyje…
  Film pokazuje rzekomo świetną współpracę polskich i rosyjskich prokuratorów śledczych, a jak było – wiemy! Do dzisiaj nie mamy uporządkowanej sprawy nawet Ofiar tragedii!!! Nie wiemy kto, gdzie…?
  Film pokazuje działania natychmiastowo podjęte po… (?). Czy tak było? Wiemy, że nie!
  Był materiał wybuchowy? Film mówi, że nie, a co Państwo na taki „werdykt”?
  Śmiechu warte (gdyby nie dramat) i „sprzęt”, i metody „badania” - samolocik na patyczku…. czy cudaczne ustrojstwo („szkiełko i oko”) określające wysokość domniemanej brzozy!
  Scenografia – kpina rzewna! Najwyraźniej filmowcy nie widzieli prawdziwej budki na Siewiernym, którą nazywa się wieżą na lotnisku tamże. To, co pokazał film, nijak się ma do tego, co rzeczywiście istnieje, istniało i nawet nie ukrywano tego! Po części zakryto ten obiekt mgłą, ale i tu „kłania się” rzetelność – mgła rozpierzchła się błyskawicznie. Pierwsze filmy czy zdjęcia pokazują całkiem klarowne powietrze nad lotniskiem. Widać na nich latający jakiś samolot – czyli ewidentnie dało się latać i było to dobrze widoczne z ziemi…(!!??).
  Ech, można by tak ciągnąć tematy…
  Teraz przynajmniej wiemy i to, że National Geographic się zdeklasował…, a filmy obu panów autorów… (zakończenie zdania pozostawiam otwarte)…
  BEZNADZIEJNY film!
 • @Rze 22:24:45
  I to zbieranie białą szmatką "nieistniejących" śladów materiałów wybuchowych... Siła by wyliczać!
  BEZNADZIEJNY film!
 • @
  Zakłamań i błędów było dużo, dużo więcej! Trudno było spokojnie to oglądać. Sprawy już dawno wyjaśnione, próbowano uwiarygadniać - żałosne! Kostiumy ruskich śledczych...w porównaniu z tym, co w realu...! "Wieża" ... to dopiero! Ech, można by się wyżywać do woli, bo szmirowate to, że "szkoda gadać"!
  National Geographic straciło klasę!
  "Wkurza" to, że o Polska traci... przez dwóch facetów, którzy zrobili tę "ruską propagandę"...
  Katastrofy w przestworzach- ŚMIERĆ PREZYDENTA
 • Rebeliantka
  No, po prostu zgroza, co te sądy wyczyniają! Gdyby nie to, że "pilotujemy" Twoje, Rebeliantko działania w sprawie p. Goczyńskiego, trudno by było uwierzyć!
  "Przyjazne państwo" - pamiętają, Państwo, tę obietnicę?
  Za daleko, bym mogła stawić się jutro... Serdeczności chociaż tą drogą dla p. Goczyńskiego. Daj, Boże, może jutro wreszcie zapadnie rozsądna decyzja, wyrok czy co tam ma być, z korzyścią dla poszkodowanego.
  Bogdan Goczyński wzywa pomocy z więzienia
 • @Paragraf 17:34:44
  :)))
  Świńska grypa może dotknąć cały rząd Donalda Tuska!
 • Rebeliantka
  Dopiero teraz tu weszłam. Zgroza, co dzieje się z p. Goczyńskim!
  Rebeliantko - jesteś wielka! Podziwiam wytrwałość, dociekliwość i skuteczność Twoich działań!
  Biuro Spraw Wewnętrznych Policji sprawdza, czy działano na szkodę Goczyńskiego
 • @mesa boogie 12:56:10
  Super riposta Szmidtowi. :)
  Tłumy rodaków żegnały Jadwigę Kaczyńską
 • Dziadek Wojtek
  Dzięki za fotorelację.
  Wieczny odpoczynek...
  Jak mało było nam wiadome to, jak piękną postacią była Matka J. Kaczyńskiego, okazało się podczas homilii...
  Byłam na mszy św. i pogrzebie - potwierdzam - mnóstwo, mnóstwo ludzi! Kościół pełen, poza - też. Na cmentarzu podobnie. Piękna uroczystość!

  PS. Podziwiam, Dziadku to, że byłeś w stanie zrobić te zdjęcia. Zresztą widziałam Cię i doceniam Twoje "manewry" umożliwiające w tej "gęstwinie ludzkiej" wyłapania okazji do zdjęć. :)
  Tłumy rodaków żegnały Jadwigę Kaczyńską
 • @night rat 23:01:45
  "a skąd wiadomo, że to na żywo?" - bardzo słuszna uwaga!
  Dziwne standardy "Kropki nad i"
 • Pod pretekstem...
  Myślę, że przeterminowana "młódka" obawia się, że nie dałaby sobie rady z dwiema osobami... Po prostu idzie na łatwizną. Osobę poza studiem, gdzie prezentuje swoje "wdzięki" leciwa diwa, łatwo po prostu wyłączyć w chwili, kiedy by opozycyjny rozmówca zaczął mówić coś niewygodnego... Trudniej na wizji znaleźć rzetelny argument. Najczęściej, bowiem stosowaną metodą "dziennikarki jest "przegadanie, zakrzyczenie, nie pozwolenie na dojście do głosu"... Łatwiej wyłączyć i zrzucić winę na "usterki techniczne". Metoda jakby znana...
  Dziwne standardy "Kropki nad i"
 • Dobra wiadomość.
  Dobra wiadomość.
  KRZYŻ ZOSTAJE NA SALI PLENARNEJ SEJMU…
 • "Służba nie drużba"???
  Ranił żonę nożem...hmm, jak to policjant, jak się zdenerwował... ...
  Ech, ta dzisiejsza policja! Jako pierwszego policjanta, który został usprawiedliwiony (bo był zdenerwowany, więc uszło mu płazem to, że skopał Bogu ducha winnego człowieka - 11 listopada 2012 r.) przez sąd, to rzekomy Czaja (rzekomy, bo to jednak ktoś inny, ale też policjant).
  Na służbie czy w domu, jak widać, z policjantem trzeba jak z dzieckiem... Takie mimozy!
  DESPERAT…
 • "Piękny" przykład działania instytucji...
  Napisano: "Mieszkanie zamknięte" - dobre sobie! Argument! A coś takiego jak awizo? Jak sąd może uwzględniać takie żałosne "usprawiedliwienia?!
  Polowanie na Polonusa, czyli Goczyński-gehenna-story
 • @LarsikOwen 12:37:34
  Ważne, nie ważne - jak kto lubi, ale na tyle znamienne, że mnie poruszyło. Pamiętam, bowiem, że Arabski bardzo "przysłużył się" przy przygotowywaniu wizyt w Katyniu w 2010 roku. Mimo tej "przysługi"... itd...
  TUSKOWE ROSZADY?
 • 5*
  Ładne, ale smutne...
  "Spieszmy się kochać ludzi..." - nawet czasem i kochając spiesznie...coś...pęka.
  Pozdrawiam. :)
  Umarł Jasiek.
 • Budzyku, ...
  "...przyjemniej jest zauważać i klasyfikować cudze błędy..." - to cytat ze wstępu książki Daniela Kahtemana, którą polecasz. Przyjemniej niż plotkować w kuchni biurowej...
  Są jednak, różne gusta. ;)
  Jeszcze jej nie przeczytałam, ale...czeka.
  „LOŻA PRASOWA”… Nie ma związku wypowiedzi Ziobry z UPADKIEM transplantologii w Polsce!
 • @35stan 16:53:15
  Widzę, że nie na te tory, na które wprowadzałam tekstem, zeszły komentarze. Bywa. Nie obrażam się, bo wiem, że dociekania w sprawie "Smoleńska" są jednym z pierwszorzędnych dylematów dzisiejszych Patriotów. Zatem dołączam do komentarzy - ludzie, którzy chcieliby rozsupłać to, co namotano dotychczas mają nie lada zadanie. Jesteśmy wszyscy już jakoś "uklepani" na okoliczność wypadku, wybuchów czy innych wariantów, a moim zdaniem należałoby zacząć od tego, co było ZANIM to, co jakoś tam wiemy, się zdarzyło. Zdarzenie to efekt stopniowego, celującego w "punkt zero" działania z pewnością nie jednego człowieka, nie jednego środowiska itd... To jedna sprawa. Kolejna to...czas! Wrak umyty. O ile rzeczywiście to TEN samolot, którym lecieli. Grono różnych świadków mogących naprowadzić na jakiś wątek (wcale nie koniecznie ten dotyczący już ostatniego elementu zamachu, a z czasu przygotowywania go) jest co raz szczuplejszy... Pewne kwestie umykają w natłoku szumów dezinformujących, np. awarie całego sprzętu monitoringu przy wylocie z Okęcia (o ile wylatywali z Okęcia) i wiele, wiele innych. Jeśli to był zamach, to najważniejsze było jego przygotowywanie! Nie to, czy były naciski w kabinie pilotów, czym zamulano nam głowy. Nie "fikołek" samolotu, nie brzoza... To, w moim odczuciu "pobocze" istoty, którą winni się zająć śledczy. Może należałoby zacząć od tej zapomnianej(?) informacji, ostrzeżenia o potencjalnym ataku terrorystycznym... ... Informacji z 9 kwietnia 2010 r.? Pewnie trzeba by się cofnąć i głębiej..., szerzej..., dalej...
  Nie jestem ekspertem i nie uzurpuję sobie tego, że wiem najlepiej, ale...tak sadzę j. w.
  "JAK SIĘ MASZ, KOCHANIE, JAK SIĘ MASZ?"
 • @Budzyk 12:19:14
  Dobrze pamiętasz. :))
  CZY WIECIE?…

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej