Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 3507 komentarzy

Z Polski

AnnaZofia - Zwykła Polka, architekt,

JESZCZE O VOTUM ZAUFANIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jakie kryteria musi spełniać osoba, której można zaufać?

 Dzisiaj co chwilę wychodzą na jaw różne smoleńskie matactwa(nie pierwsze…), nieprawości, kłamstwa i fakty, o których nie wiedzieliśmy. My, większość „szarych” Polaków. Wiedzieli o tym, bo często sami byli twórcami tych spraw, „wielcy tego świata”. No, może nie aż tak wielcy, by im to „wypominać”, niemniej to ci, którzy z racji stanowisk, jakie piastują, WIEDZIEĆ MUSIELI więcej, niż przeciętny Kowalski. Wśród tych wiedzących więcej był, jest i Tusk. I to właśnie on śmiał wystąpić o votum zaufania! Przecież to niebywałe! Ileż trzeba mieć zadufania w sobie!? Ile buty, ile bezczelności, w końcu?! Jak nisko trzeba cenić tych, wobec których występuje o to votum?! Źle napisałam, nie „nisko cenić”, a pogardzać! Pogardzać de facto posłami, których rozgrywa… Poprzez nich – ich wyborców – Polaków!

Jak to się dzieje, że ludzie tego nie widzą?

Zadziwia i to, że ciągle są tacy, którzy to widzą, a którym to nie przeszkadza! Nie przeszkadza, bo nawet o tym nie chcą słuchać. Nie chcą nawet słyszeć.

 Niepojęte!

KOMENTARZE

  • @Anna Zofia
    To wszystko jest skutkiem procesu podziału społeczeństwa, procesu, który osiągnął przerażające efekty.
    Bardzo ciężko to będzie odkręcić.

    Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej