Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 3507 komentarzy

Z Polski

AnnaZofia - Zwykła Polka, architekt,

JESZCZE O VOTUM ZAUFANIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jakie kryteria musi spełniać osoba, której można zaufać?

 Dzisiaj co chwilę wychodzą na jaw różne smoleńskie matactwa(nie pierwsze…), nieprawości, kłamstwa i fakty, o których nie wiedzieliśmy. My, większość „szarych” Polaków. Wiedzieli o tym, bo często sami byli twórcami tych spraw, „wielcy tego świata”. No, może nie aż tak wielcy, by im to „wypominać”, niemniej to ci, którzy z racji stanowisk, jakie piastują, WIEDZIEĆ MUSIELI więcej, niż przeciętny Kowalski. Wśród tych wiedzących więcej był, jest i Tusk. I to właśnie on śmiał wystąpić o votum zaufania! Przecież to niebywałe! Ileż trzeba mieć zadufania w sobie!? Ile buty, ile bezczelności, w końcu?! Jak nisko trzeba cenić tych, wobec których występuje o to votum?! Źle napisałam, nie „nisko cenić”, a pogardzać! Pogardzać de facto posłami, których rozgrywa… Poprzez nich – ich wyborców – Polaków!

Jak to się dzieje, że ludzie tego nie widzą?

Zadziwia i to, że ciągle są tacy, którzy to widzą, a którym to nie przeszkadza! Nie przeszkadza, bo nawet o tym nie chcą słuchać. Nie chcą nawet słyszeć.

 Niepojęte!

KOMENTARZE

  • @Anna Zofia
    To wszystko jest skutkiem procesu podziału społeczeństwa, procesu, który osiągnął przerażające efekty.
    Bardzo ciężko to będzie odkręcić.

    Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej